HAKKIMIZDA

TOMOKAY 2000 y─▒l─▒nda Bursa'da kuruldu.
2005 y─▒l─▒nda  Gemlik'te TOMOKAY T─▒bbi Görüntüleme Merkezi aç─▒ld─▒.
2016 y─▒l─▒nda Bursa'da TOMOKAY T─▒bbi Görüntüleme Merkezi hizmete girdi.
─░smini Tomografi cihaz─▒n─▒n "Tomo"su ve kurucu Dr. Ertan Okay'─▒n "Okay" ─▒ndan almaktad─▒r. 

 

TOMOKAY'─▒ sizin için özenle haz─▒rlad─▒k. Bursa'n─▒n kalbinde, ferah mekanlar, ücretsiz otopark, yüksek teknoloji görüntüleme cihazlar─▒, güleryüzlü personel ve uzman doktor hizmetinizdedir.

Vizyonumuz: Hastalar─▒n her ┼čeyden öne konuldu─ču, en iyi ve güler yüzlü hizmeti veren bir merkez olmak.
 
Misyonumuz: ─░yi bir tak─▒m çal─▒┼čmas─▒yla, kaliteli, yarat─▒c─▒, hasta merkezli ve beklentilerin çok üstünde bir hizmet sa─člamak.

Kaliteli Görüntüleme:
Herhangi bir hastal─▒─č─▒n te┼čhisi için TOMOKAY T─▒bbi Görüntüleme Merkezinden daha ötesine bakman─▒za gerek yok. Uzman Radyolo─čumuz, sertifikal─▒ Teknikerler, hasta sa─čl─▒─č─▒na olan duyarl─▒l─▒─č─▒m─▒z, kesin sonuç veren te┼čhislerimiz, TOMOKAY T─▒bbi Görüntülemeyi Bölgemizdeki ve Ülkemizdeki en geli┼čmi┼č, en iyi merkezlerden biri yapmaktad─▒r.
 
Kaliteyi Ölçmek: 
Kalite birçok ┼čekilde tan─▒mlanabilir. Biz hastalar─▒m─▒z─▒n güvenli bir ortamda do─čru bir tan─▒ almalar─▒n─▒ sa─člamak için kalite standartlar─▒m─▒z─▒ en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Bu kalitenin ölçümü için; hastalar─▒n ve sevk eden doktorlar─▒n memnuniyeti, çal─▒┼čan elemanlar─▒n akreditasyonlar─▒, son teknoloji görüntüleme cihazlar─▒, kesin ve do─čru te┼čhisler önemli yer tutmaktad─▒r.

Baz─▒ hasta yorumlar─▒:
• "Bu merkez bölgede gitti─čim en iyi merkezdi."
• "H─▒zl─▒ ve harika bir atmosfer ile arkada┼č canl─▒s─▒ personel."
• "Deneyimli personel, cana yak─▒n bir Doktor ve ülke çap─▒nda ad─▒ndan söz ettirecek bir merkez. ┼×imdiye kadar gördü─čüm en iyi hizmet."
• "Çocu─čumuza kalça ç─▒k─▒─č─▒ te┼čhisi koydular,gitti─čimiz Prof. te┼čhisin do─črulu─čundan ┼čüphelendi, TOMOKAY'a gönderdir. Ayr─▒nt─▒l─▒ kalça ultrasonu yapan Uzman Dr. Ertan Okay bebe─čimizin normal oldu─čunu söyleyince o kadar sevindik ki anlatamam. Çok çok te┼čekkürler."
• "Ben de TOMOKAY Görüntüleme Merkezinden çok memnunum."
• "Biyopsiden korkuyordum, bu kadar kolay ve a─čr─▒s─▒z olaca─č─▒n─▒ tahmin etmemi┼čtim, 15 dakika içinde bitti!"
• "Çocu─čum iki haftad─▒r hasta, gitmedi─čimiz doktor kalmad─▒. Nihayet TOMOKAY'da Renkli ultrason yapt─▒rd─▒k, çocu─čumuzun apandisit oldu─ču te┼čhis edildi. Çok ┼čükür ameliyat olduk ve iyile┼čtik. Dr. Ertan beye çok te┼čekkür ederiz."

Görü┼člerinizi daha s─▒k duymak isteriz. Lütfen görü┼člerinizi bizimle payla┼čmak için email adresimiz, facebook ve twitter hesaplar─▒m─▒zdan bize ula┼č─▒n.
 
Tesis ve Ekipman Akreditasyonlar─▒:
En iyi hekim ve personelin seçilmesi, kalitemizin sadece bir parças─▒d─▒r. Biz en son teknolojiye yat─▒r─▒m yapt─▒k. Hastalar─▒m─▒za iyi hizmet sa─člamaya, kaliteli görüntüleme yapmaya ve daha iyi sonuçlar elde etmeye kararl─▒y─▒z.
 
Merkezimiz ve tüm ekipmanlar─▒m─▒z ISO 9001 kalite belgesiyle onaylanm─▒┼č olup halk─▒m─▒za hizmet vermeyi sürdürmektedir.
 
Ayn─▒ zamanda siz hastalar─▒m─▒z─▒ radyasyonun zararl─▒ etkilerinden korumak için radyasyona maruz kalmay─▒ en aza indirme kural─▒m─▒z var. Film çekimlerinde mümkün olan en dü┼čük doz radyasyonu kullan─▒yoruz.
 
Daha fazla bilgi için ve bu konudaki geli┼čmeler için Twitter ve Facebook üzerinden TOMOKAY T─▒bbi Görüntüleme’ni takip edebilirsiniz.

teknoken.net

Bug├╝n:57 

Tekil:9931 

Ayl─▒k:973  

Toplam Ziyaret:132677